Олівер Цисла: раді відкрити сезон в Бірмінгемі

Промоутер чемпіонату світу з ралі використовує найрізноманітніші можливості для просування серії – чого варто хоча б проведення промо-етапу в Естонії. Далеко позаду залишилися часи, коли світова раллійна першість складалася виключно з гонок, які перебувають в календарі – сьогодні навколо неї відбувається все більше і більше різних подій.

Як і рік тому, презентація команд сезону 2020 відбудеться в британському Бірмінгемі на Autosport International Show, яке традиційно проводиться виданням Autosport. Якщо раніше кожен з колективів проводив окрему презентацію, то тепер стало традицією презентувати всіх учасників в один час в одному місці. За 10 днів до першого етапу сезону команди представлять уболівальникам свої автомобілі в специфікації і лівреях зразка 2020 року, а також своїх пілотів, включаючи екіпаж діючих чемпіонів світу. Крім чотирьох заводських команд у Бірмінгемі будуть презентовані і молодші серії – WRC 2, WRC 3 і Junior WRC.

Як і на різних міжнародних автосалонах, спочатку доступ на Autosport Internashional Show буде відкритий тільки для преси і фахівців, ну а презентація команд WRC відбудеться після відкриття для публіки.

Олівер Цисла: «Новий сезон обіцяє нам високий рівень конкуренції, і ми раді почати його з Autosport International Show. Перші враження про World Rally Cars 2020 і їх екіпажі пожвавлять середу гоночних уболівальників напередодні старту в Монте-Карло. Autosport International знаменує собою початок нового автоспортивного сезону, а WRC Super Saturday (неділю на виставці буде присвячено чемпіонату світу з ралі – прим. ред.) надасть нашим зіркам можливість розповісти про свої плани та амбіції в майбутній боротьбі. Ну а у вболівальників буде прекрасна можливість побачити нові машини і поспілкуватися зі спортсменами».

07-11-2019 2745
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца