Нёвілль провів перші тести після аварії

Через шість днів після серйозної аварії в Чилі Тьєррі Ньовілль провів перші тести – це був один день роботи на Сардинії в якості підготовки до італійського етапу першості. Правда, місце Ніколя Жільсуля тимчасово зайняв Жюльєн Выал – ця заміна була запланована раніше і ніяк не пов’язана з недавньою аварією.

Незважаючи на те, що в Чилі Тьєррі користувався милицями, зараз він запевняє, що все в порядку.

В інтерв’ю виданню autosport.com Тьєррі сказав: «Нога в порядку, відновлення проходить швидко, і в цілому я відчуваю себе дійсно добре. Як тільки ми сіли в машину, до мене повернулися всі почуття, які були протягом двох останніх гонок».

Тести проходили в околицях Альгеро неподалік від спецділянок італійського етапу, а завданням екіпажу було знайти компромісні налаштування, які підходили б для гонок як в Португалії, так і в Італії.

Тьєррі Ньовілль: «Нам доводилося брати до уваги відмінності в умовах гонок в Португалії і Італії, але в першу чергу ми шукали найкращі налаштування на Сардинію. Перед гонкою в Італії автомобіль стане краще, і я з нетерпінням чекаю цього».

Нагадаємо, що рік тому Тьєррі виграв гонку на Сардинії, в неймовірній боротьбі випередивши Себастьяна Ож’є. Зараз бельгієць займає третє місце в першості і на гонці в Португалії буде стартувати третім, за Ож’є та Тянаком.

19-05-2019 1819
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца