Новини про Rally Turkey

Туреччина, яка повернулася до Чемпіонату світу з авторалі, мала, в порівнянні з іншими претендентами на проведення гонки, такий козир, як великий ринок автомобілів і дуже розвинене місцеве виробництво Ford, Toyota і Hyundai. Тобто три з чотирьох представлених в першості виробників мають свої заводи в Туреччині і продають там величезну кількість автомобілів. Але звичайно ж, на презентації гонки не обійшлося без пафосу і красивих слів.

Олівер Цисла разом з президентом Автоспортивної Федерації Туреччини і турецьким міністром у справах молоді та спорту презентував в Стамбулі нову гонку, яка відбудеться 13-16 вересня в околицях Мармаріса. Нагадаємо, що останнього разу Туреччина приймала у себе етап WRC у 2010 році, і тоді гонка проходила під Стамбулом.

Олівер Цисла: «Це щось нове і це нове завдання для всіх. Туреччина – новий ринок для WRC, і у нас є можливість представити першість новим уболівальникам. Крім того, це дуже важливий автомобільний ринок для всіх виробників, які беруть участь в WRC».

Осман Бак (міністр у справах молоді і спорту): «У дитинстві, коли мені було вісім чи десять років, неподалік від місця, де я жив, проводилося ралі Bosana. Я стежив за гонкою і був дуже вражений, коли побачив раллістів, що виходять зі своїх автомобілів. Вони були для мене героями. Туреччина – це центр автомобільної промисловості, турецький народ любить гонки і буде радий прийняти у себе етап WRC. Ну а місце, в якому пройде гонка, є просто фантастичним в плані туристичної привабливості».

16-05-2018 2575
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца