Ньовілль і Льоб проїдуть дві «підготовчі» гонки

Андреа Адамо явно не шкодує коштів в боротьбі за лідерство заліку виробників – вчора Hyundai Motorsport оголосила, що два її екіпажі в рамках підготовки до іспанського етапу світової першості стартують поза WRC: Тьєррі Ньовілль 10-13 жовтня візьме участь в Rallylegend, проведеному в Сан-Марино , а Льоб 18-19 жовтня проїде гравійне Rally Ciudad de Granada в Іспанії. Обидва екіпажі використовуватимуть автомобілі категорії WRC.

Тьєррі Ньовілль: «Це дасть нам цінну можливість підготуватися до фінальних етапів сезону в WRC. Боротьба в чемпіонаті неймовірно щільна, і ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб поліпшити свої позиції».

Участь в цих перегонах означає, що команді доведеться без перерви працювати чотири тижні поспіль, спочатку провівши Wales Rally GB, потім – Rallylegend, ще через тиждень – Rally Ciudad de Granada, і ще за тиждень – RallyRACC Catalunya. Цілком можливо, що на етапи чемпіонату світу поїде одна бригада механіків, а на підготовчі гонки – інша. Але в будь-якому випадку, графік дуже і дуже жорсткий навіть для заводської команди WRC.

Андреа Адамо: «Команда виконала дивовижну роботу, вписавши ці гонки в графік наших виступів в чемпіонаті світу. І я дуже вдячний за це. Ми доклали чимало зусиль, щоб зробити наш автомобіль більш конкурентоспроможним, особливо якщо враховувати настільки щільну боротьбу, яку ми бачимо зараз. Наша перевага скоротилася, тому тепер, у фінальній частині першості, нам треба подвоїти наші зусилля, щоб виправдати чемпіонські амбіції. Ми робимо все можливе, щоб бути повністю готовими до викликів, з якими зіткнемося в гонках, що залишилось до кінця сезону».

 

10-09-2019 1471
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца