Новий суперспешл і зона сервісу для етапу в Новій Зеландії

Починають з’являтися новини про маршрут повернувшогося до світової першості Rally New Zealand. Якщо раніше зона сервісу цієї гонки перебувала в портовій зоні Окленда, то тепер вона переміститься на Mt Smart Stadium – стадіон місткістю 30 000 глядачів, який є домашнім для оклендської команди регбі New Zealand Warriors. Але найголовніше, що там буде прокладено і суперспецділянку, яка двічі, в п’ятницю і суботу, прийме учасників гонки.

Майкл Гольдштейн, директор гонки, в інтерв’ю виданню wrc.com сказав: «Сервісний парк на Mt Smart Stadium стане справжнім центром тяжіння для уболівальників, які зберуться на Rally New Zealand. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість зустріти величезну кількість новозеландців, які приїдуть і відвідають цю неймовірну міжнародну подію, зможуть впритул підійти до автомобілів, зустрітися з пілотами і взяти участь в урочистостях, пов’язаних з гонкою. Ми збираємося підвищити видовищність, провівши на стадіоні суперспецділянку, яка у п’ятницю і суботу подарує глядачам неймовірні враження».

Звичайно ж, гонка в Новій Зеландії не може обійтися без участі Хейдена Паддона: він має статус офіційного посла гонки, але в той самий час наполегливо продовжує працювати над своїм поверненням у якості бойового пілота. Разом з мером Окленда Філом Гоффом і Майклом Гольдштейном Паддон відвідав Mt Smart Stadium.

Хейден Паддон: «Rally New Zealand – це надзвичайно важлива подія для Нової Зеландії. Вперше шанувальники ралі в нашій країні побачать автомобілі WRC останнього покоління. До того ж, хвилююче бачити гонку такого рівня, яка проходить, так би мовити, просто у вас на подвір’ї. І найбільше в житті мені хочеться виграти цю гонку за кермом автомобіля WRC».

 

06-02-2020 5553
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца