Нова підвіска Citroen C3 WRC

Ерік Камійі, Себастьян Ож’є та Есапекка Лаппі вже перед гонкою в Уельсі проведуть тести автомобіля з оновленою підвіскою. На фініші турецького етапу, нагадаємо, Ож’є був незадоволений тим, що після провалу в Німеччині ніяких серйозних змін в автомобіль внесено не було. І ось – довгоочікувана нова підвіска.

П’єр Будар: «У нас є кілька нових елементів, але до завершення тестів ми не можемо сказати, які з них будемо використовувати в гонці. Головна робота зараз йде над підвіскою, що може дати нам деяку перевагу в Уельсі. Безумовно, нам потрібно зробити так, щоб автомобіль краще тримався за дорогу. Якщо ми впровадимо ці оновлення, це буде значним кроком вперед. Нові деталі вже омологовані.

Ерік буде працювати з машиною в перший день тестів і надасть інженерам основні дані про те, як покажуть себе нові деталі. Він зможе попрацювати з усіма з них, то ж Ож’є та Лаппі не потрібно буде втрачати час на те, щоб пробувати кожен з елементів».

На гонці в Великобританії Ож’є має прекрасний шанс наблизитися до лідера чемпіонату Отта Тянака, а можливо – і обійти його. По-перше, він, як і його команда, знаходиться на підйомі, по-друге – на його рахунку аж п’ять перемог в Уельсі, ну і по-третє, нова підвіска дійсно може зробити C3 WRC більш швидким.

 

19-09-2019 1851
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца