На гонці в Туреччині Томмі Мякинен сподівається уникнути проблем, які були в Мексиці

Після впевнених перемог на етапах в Фінляндії і Німеччини Томмі Мякинен, звичайно ж, хотів би продовжити тріумфальну серію і в Туреччині, однак, за прогнозами на Rally Turkey будуть ті ж погодні умови, що і на Rally Mexico – кошмарній для Toyota гонці. Після серйозних проблем, які виникли з автомобілями Toyota на Rally Mexico 2017, було проведено серйозну робота щодо запобігання їх на гонці 2018 року, проте історія з перегрівом двигунів повторилася на автомобілях всіх трьох екіпажів.

Томмі Мякинен: «Ми вже думаємо про гонку в Туреччині і зайняті приготуванням до гонки з підвищеною температурою. Як ви знаєте, у нас були деякі проблеми в Мексиці. Сподіваюся, можливість їх появи буде виключено в Туреччині. Це просто необхідно для нашої впевненості перед стартом».

Як бачимо, зараз Мякинен виражається не так впевнено, як перед весняної гонкою в Мексиці, коли він заявляв, що проблеми з перегрівом вирішені, а в гонці вони знову вилізли назовні.

Окремої розмови заслуговує, звичайно, сход Латвали, який через технічні проблем припинив боротьбу на ADAC Rallye Deutschland в суботу, коли тримався на другій позиції.

Томмі Мякинен: «Гонка для нього була зіпсована проблемами з гідравлікою. Проблема в електроніці привела до падіння тиску масла в системі перемикання передач. З цієї причини він і зупинився. Нам дуже шкода його. Подібні речі трапляються з ним часто і нам цікаво подивитися, коли ці невдачі закінчаться і коли він стане чемпіоном».

Чесно кажучи, не дуже зрозуміло, чого в цих словах більше – щирості чи натяків.

21-08-2018 3355
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца