Латвала стартує в Італії

Ярі-Матті Латвала, який оголосив про те, що знайшов спонсорську підтримку на етапи в Швеції і Фінляндії, не раз казав, що в разі успішного виступу на другому етапі чемпіонату світу планує розширити свою програму. Однак, все склалося зовсім не так, як можна було припустити: Латвала зійшов, при цьому отримавши таки можливість стартувати на гонці в Італії!

Команда Toyota визнала, що проблеми Латвали на третій спецділянці п’ятниці викликані помилкою механіка – один з кабелів був прокладений не з того боку кронштейна. В інтерв’ю виданню DirtFish Томмі Мякинен вибачився перед Латвалою і розповів, що саме сталося.

Томмі Мякинен: «Відбулася невелика людська помилка. Машина отримала удар по піддону, і це пошкодило основний кабель живлення. Удар був занадто слабким, щоб розбити автомобіль, але він пошкодив кабель. Ось чому з’явилася проблема. На жаль, я маю сказати, що кабель був просто встановлений на не тому боці кронштейна, на якому слід. Все, що ми можемо зробити в даній ситуації, це переконатися, що таке більше не повториться. Я приношу вибачення і Латвалі, і всім іншим. Це сталося вперше.

Зараз ми думаємо над тим, щоб надати Ярі-Матті автомобіль на ще одну гонку, і в цьому плані ми розглядаємо Сардинію. Ми могли б підключити новий кабель, але вже не було сенсу відправляти його в гонку. Замість цього ми відправимо його на інше ралі».

На Сардинії Латвала вигравав у 2009 році, а в минулому сезоні лідирував, поки на шостій спецділянці не перевернувся, ставши в результаті 19-м.

17-02-2020 7490
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца