Кріс Мік: все було в моїх руках

Бронза Кріса Міка на Rally Mexico дозволила йому вийти на четверте місце в турнірній таблиці, але ольстерец, звичайно, розуміє, що упустив значно кращий результат, адже йому було цілком під силу повторити свій успіх минулого року.
В інтерв’ю wrc.com Кріс Мік сказав: «Мені просто потрібно бути досконалішим. Я зробив дуже багато помилок в ці вихідні. Все, що потрібно для перемоги, було в моїх руках – і хороша стартова позиція, і досить швидкий автомобіль. У мене був шанс перемогти, але я не зміг ним скористатись, тож я розчарований».

Найбільш серйозним ударом для Міка був, звичайно ж, виліт з траси, в результаті якого автомобіль опинився на боку і тільки завдяки присутності в цьому повороті великої кількості глядачів вдалося продовжити боротьбу. Але Дані Сордо через цей епізод зміг відтіснити Міка з другої позиції на третю.

Кріс Мік: «Потрібно глибоко замислитися над причиною подібних інцидентів. Адже в минулому сезоні ми здобули перемоги в Фінляндії, Португалії та Каталонії, ці гонки пройшли для нас взагалі без помилок. Я можу перемагати, але мені потрібно робити це частіше. Цими вихідними Себаст’ян Ож’є був неймовірним, однак, з огляду на нашу стартову позицію, ми повинні були бути попереду. Що ж, треба перегрупуватися, змінити взуття перед гонкою на асфальті, а тоді подивимось, як зможемо поїхати на Корсиці».

14-03-2018 4168
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца