Кріс Мік: цифри і настрій

Той факт, що Кріс Мік знайшов собі місце у команді перед стартом сезону 2019, чим здивував багатьох уболівальників ралі, оскільки, не дивлячись на наявність перемог, період британця в складі Citroen був, за великим рахунком, провальним. Тим більше, що на тлі цих самих перемог серія сходів виглядала ще більш жахливо. Проте, зараз Кріс знаходиться в складі найсильнішої команди першості. Якщо ми звернемося до результатів сезону 2018, то тоді після трьох перших етапів у Кріса було 32 очки. За підсумками трьох етапів сезону 2019 за Крісом 35 очок. В принципі, різниці майже немає. Проте, зараз Мік відчуває себе явно комфортніше, ніж рік тому. І це при тому, що від Citroen в 2018 особливо нічого не чекали, а ось Toyota проводить сезон в якості переможця в заліку виробників 2018 і очікують від неї, безумовно, більше, ніж рік тому від французької команди.

Кріс Мік: «Ралі в Монте-Карло, Швеції та Мексиці були трьома складними етапами з унікальними умовами. Ми могли б набрати набагато більше очок, але три результативних фініши і лідерство Toyota в заліку виробників – це, безумовно, непоганий початок сезону».

Знаючи, як Мякінен вміє працювати з пілотами і підтримувати їх в періоди криз, не виглядає дивним той факт, що Кріс відчуває себе в Toyota Gazoo Racing куди комфортніше, ніж у французькій команді. Однак, за його словами, комфорт цей стосується не тільки атмосфери в команді.

Кріс Мік: «Мені досить комфортно в автомобілі. Хоча у мене були лише один-два кращих часи на допах, навіть для цього потрібно відчувати себе досить комфортно».

Рік тому на гонці у Франції Кріс Мік зі старту тримався в топ-3, але, вийшовши на другу позицію, помилився і вилетів з траси, в результаті опинившись лише дев’ятим. То ж, якщо британцеві вдасться уникнути серйозних помилок, у нього будуть непогані шанси на успіх.

19-03-2019 2074
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца