Hyundai Motorsport: з таким складом ми зможемо дати бій

Початок сезону видався для Hyundai Motorsport вельми непростим: після торішнього лідерства вболівальники команди очікували від неї на боротьбу за перший рядок у заліку виробників, але поки колектив знаходиться лише на третій позиції, не маючи в активі жодної перемоги. У трьох гонках на три автомобілі Hyundai Motorsport припадає лише два подіуми, причому обидва завойовані Тьєррі Ньовіллем. Можливо, ситуація буде переламана саме на Корсиці, де Андреа Адамо виведе на старт ударну асфальтову трійку. Льоб вигравав Tour de Corse чотири рази поспіль, з 2005 по 2008 рік, тобто до того моменту, поки гонка не зникла з календаря. З моменту її повернення в обойму чемпіонату світу було проведено чотири етапи першості у Франції, і одну з цих гонок виграв ще один діючий пілот Hyundai Motorsport –Тьеррі Ньовілль. До того ж, у 2011 році бельгієць виграв на Корсиці гонку, яка проводилася в статусі етапу IRC. А вже в наступному році Tour de Corse в статусі етапу IRC виграв Дані Сордо. Як бачимо, з таким складом Андреа Адамо дійсно може розраховувати на успіх.

Тьєррі Ньовілль: «Tour de Corse – складна гонка з безліччю поворотів, але мені це ралі дуже подобається і приносить мені величезне задоволення. Процес ознайомлення тут дуже довгий і складний, але коли ви сідаєте за кермо бойового автомобіля і знаходите хороший темп, це ралі може принести вкрай приємні відчуття».

Дані Сордо: «Я сподіваюся, що наші успіхи на цій гонці, наш досвід і продуктивність i20 Coupe WRC, допоможуть нам боротися за хороший результат в цьому році».

Себастьян Льоб: «Це прекрасна гонка, з приголомшливими морськими пейзажами і чудовою острівної атмосферою. Це прекрасне місце для ралі. Ну а той факт, що ця гонка проводиться у Франції, робить її особливою для мене».

Андреа Адамо: «Після важкого Rally Mexico ми сподіваємося швидко прийти в норму. У нас як і раніше бойовий настрій і відповідний настрій на Корсику. Початок сезону, можливо, не дав тих результатів, за які ми боремося, але були і позитивні сторони, які дають нам привід для оптимізму. У нашому розпорядженні – три екіпажі професіоналів, тому сподіваюся, що ми зможемо дати гідний бій».

23-03-2019 1923
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца