Хто почне сезон лідером Toyota Gazoo Racing?

Видання Autosport повідомляє, що Себастьян Ож’є не вимагав статусу першого номера команди, то ж сезон він почне в рівному становищі з Евансом та Рованперєю. Враховуючи досить негативне ставлення Томмі Мякінена до командних «фінтів», ми можемо і не побачити такої кількості наказів, які були в минулі роки в M-Sport і Hyundai, хоча сам Ож’є не приховує, що рівноправність має бути лише на початку сезону.

Себастьян Ож’є: «Я вважаю, що на початку сезону не потрібно розраховувати на допомогу партнера по команді. Я завжди націлений на те, щоб сподіватися лише на себе і досягати цілей без сторонньої допомоги. Це головне.

Вам відомо, що я ніколи не вимагав для себе особливого статусу на початку сезону. Зі старту всі ми заслуговуємо на рівні умови. А стратегія в другій частині сезону, звичайно ж, залежить від того, як пройшла перша його частина. Але на початку року треба зосередитися на собі і зробити для команди все, що в наших силах».

Що стосується Еванса, який, будучи в сезонах 2017-2018 партнером Ож’є, то валлієць прекрасно пам’ятає, скільки разів йому доводилося поступатися власними інтересами на користь лідера команди, допомагаючи йому боротися за титули.

Елфін Еванс: «Я повністю згоден з Ож’є! Ми почнемо сезон в однакових умовах, і все буде залежати тільки від мене. Побачимо, як складеться перша частина сезону, але я зосереджений на тому, щоб зробити все від мене залежне. У Toyota традиційно надають своїм пілотам рівні шанси, і я впевнений, що така ситуація збережеться і в майбутньому. То ж все залежить від мене. Потрібно зосередитися на своїх завданнях і не думати ні про що інше».

 

30-12-2019 4831
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца