Готуємося зустрічати Rally Safari у календарі WRC

У наступному сезоні кенійське Rally Safari пройде в статусі кандидатської гонки WRC, а на сезон 2020 планується повернення африканського етапу до календаря вищої ралійної першості.
Президент FIA Жан Тодт вже давно наполягає на відродженні колись легендарної гонки. Останнє Rally Safari в статусі етапу чемпіонату світу проводилося в 2002 році, але через невдоволення команд було виключено з календаря.

Днями в штаб-квартирі FIA в Парижі Олівер Цисла і представники Кенії, серед яких, доречі, був і виконавчий директор проекту з відродження Rally Safari Фінеас Кіматі, підписали знаковий документ, покликаний вдихнути в гонку друге життя. Був присутній на цій зустрічі і Жан Тодт.

Зараз Rally Safari – це ралі, що збирає скромну кількість екіпажів, серед яких немає пілотів з гучними іменами. Якщо раніше ця гонка славилася довгими і важкими спецділянками, то тепер організатори пообіцяли зробити дистанцію максимально наближеною до стандартів сучасного WRC. Олівер Цисла, знайомий з проектом, охарактеризував його, як «Rally Safari сучасної епохи».

Олівер Цисла: «Старі спецділянки замінені на нові, більш рівні, розташовані на приватних територіях. У нас є загальний план організації безпеки для цієї гонки, який відповідає рівню WRC. Це не означає, що завдання для спортсменів спроститься. Гравійні дороги дуже вимогливі. Крім того, ми сподіваємося отримати картинку з дуже яскравими пейзажами африканської природи».

23-06-2018 6301
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца