Есапекка Лаппі: здивований, що Ож’є не пішов з ралі

Після того, як Себастьян Ож’є оголосив про завершення кар’єри після закінчення дворічного контракту з Citroen, багато хто вважав, що припинення французьким виробником участі у вищій лізі чемпіонату світу з ралі змусить Себа повісити шолом на цвях раніше запланованого терміну. Одним з тих, хто був упевнений саме в такому розвитку подій, є Есапекка Лаппі, який виступав в одній команді з 6-кратним чемпіоном.

Есапекка Лаппі: «Я був здивований, що Себ продовжив виступати в цьому сезоні. Мені здавалося, що він зупиниться. Схоже, що стимулом для нього став програш Отту Тянаку. Не знаю, чим він збирається займатися після ралі, крім Extreme E (змагання на електромобілях на бездоріжжі – прим. ред.). Звичайно, він продовжить десь ганятися.

Протягом трьох останніх сезонів мені пощастило попрацювати з кількома топ-пілотами (Лаппі виступав в одній команді з Латвалою і Тянаком – прим. ред.), а вишенькою на торті стало співробітництво із Себом, з яким ми були партнерами в минулому сезоні. Його головна відмінність – в тому, наскільки він концентрується на дрібницях. Не тільки з точки зору підходу до налаштувань автомобіля, але і щодо всіх інших речей, які взагалі не стосуються пілотування: він спостерігає за іншими екіпажами, стежить за всією інформацією і за вибором покришок. Це було для мене дуже корисною інформацією, оскільки раніше я такого не бачив».

02-04-2020 2876
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца