Citroen готовий посадити Остберга за кермо С3 WRC

У разі, якщо Ож’є зуміє випередити Тянака в Іспанії, зберігши при цьому шанси на чемпіонство, команда готова виставити на старт у Австралії третій автомобіль, довіривши його Мадсу Остбергу. П’єр Будар розраховує, що норвежець, маючи в перший день 11 стартову позицію, зможе забрати очки у Тянака і Ньовілля. Якщо ж естонець стане чемпіоном достроково, Citroen, швидше за все, відкличе заявку норвежця.

В інтерв’ю виданню wrc.com П’єр Будар сказав: «Ми доклали максимум зусиль, готуючись до гонки в Іспанії, і сподіваємося, що обидва наші екіпажі покажуть там хороші результати. Якщо нам вдасться зробити це, то ми збережемо шанси на боротьбу за чемпіонство в заліку як пілотів, так і штурманів. В цьому випадку ми збираємося надати третій автомобіль для Мадса в Австралії, щоб спробувати забрати якусь кількість очок у суперників Себа і Жюльєна.

Рік тому Мадс був в Австралії третім, а в п’ятницю він отримає дійсно хорошу стартову позицію на цій дуже слизькій дорозі. У нього, безумовно, є можливість внести вагомий внесок у боротьбу нашої команди».

Нагадаємо, що Отт Тянак випереджає Себастьяна Ож’є на 28 очок, то ж шанси Мадса сісти за кермо не можна назвати надто вже великими.

19-10-2019 2521
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца