Андреа Адамо: Тьєррі виграв, команда – ні

Автоспорт популярний не в останню чергу завдяки своїй непередбачуваності, оскільки в будь-який його дисципліні лідер може втратити час або зійти буквально за сто метрів до фінішу. При цьому жодну перемогу не можна назвати випадковою, адже переможець, в будь-якому випадку, виявився попереду всіх інших. Проте, керівник Hyundai Motorsport не приховує, що успіх колективу, який повернувся на перший рядок заліку виробників, був би неможливий без проколів коліс у конкурентів. Нагадаємо, що спочатку через прокол втратив багато часу лідирувавший Тянак, а вже на Power Stage з аналогічної причини втратив лідерство Елфін Еванс.

Андреа Адамо: «Я не можу сказати, що я не щасливий, але без проколів в конкурентів ми б не виграли. Ми маємо визнати, що в цей уїк-енд команда була не в кращій формі. Не думаю, що ми виграли як Hyundai. Тьєррі виграв, а Hyundai – ні. Лідерство дісталося нам в результаті неприємностей у більш швидкого конкурента, в іншому випадку ми були б другими. Це також було б хорошим результатом, і спасибі фантастичним зусиллям екіпажу Тьєррі Ньовілля, але щоб одержати справжню перемогу, потрібно бути найшвидшим. А ми такими не були. Перше місце – це, звичайно, дуже позитивний результат для команди. Ми викладаємось на сто відсотків, і це, безумовно, буде сприяти підвищенню морального духу, але ми повинні чітко розуміти, де ми є і де ми маємо бути. Я реаліст. Нам потрібно зосередитися на підвищенні нашої конкурентоспроможності».

Тьєррі Ньовілль, який в результаті цієї перемоги став лідером першості, тепер змушений буде стартувати першим на наступному етапі – в Аргентині.

02-04-2019 3370
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца