Андреа Адамо: fucking hell, хлопці, ми маємо підтримати приватні команди!

З огляду на паузу в ралійних першостях самого різного рангу, керівники команд-виробників чемпіонату світу обговорюють, як можна допомогти приватним командам. Найбільш зацікавленими в цьому є, звичайно, M-Sport Ford і Hyundai Motorsport, на автомобілях яких виступають дуже багато приватників.

Директор Hyundai Motorsport Андреа Адамо в інтерв’ю виданню DirtFish був вельми емоційний: «Зараз дуже важкі часи на ринку автомобілів категорії R5 і TCR. Ми працюємо з невеликими командами, і ми бачимо, з якими труднощами вони стикаються. І ми маємо працювати, щоб допомогти їм вижити.

Я 30 років пропрацював в автоспорті і ніколи не бачив таких проблем. Жоден керівник команди ніколи не бачив нічого подібного. Ми намагаємося інвестувати і підтримувати всіх, кого можемо. Нам потрібно не скаржитися, а працювати в даних умовах. Ви думаєте, хтось точно знає, що зараз потрібно робити? Ні. Це нові виклики і нові сценарії.

Всі ми, всі команди зараз підтримують тісний контакт. Спілкуючись з Майком Нортоном (Ford Performance), Мітчем (Масаакі Ічикава, Toyota Gazoo Racing), Річі (Річард Мілленер) і Томмі (Мякинен), я кажу їм: “Хлопці, fucking hell! Нам потрібно разом направити наш човен в потрібному напрямку. Ми в штормі і, якщо ми не будемо вирішувати проблему, найслабших може змити за борт”».

Окремо Адамо із вдячністю висловився на адресу керівництва Hyundai Motor Corporation, яке в ситуації, що склалася, поводиться спокійно і виважено.

Андреа Адамо: «У мене дуже розумні керівники. У цій ситуації вони нічого від мене не вимагають. Ми не бачили такого з часів Другої Світової війни, і нам потрібно обережно планувати майбутнє».

26-03-2020 4189
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца