Адамо: вірю, що Брін буде швидким у Фінляндії

Третім екіпажем Hyundai Motorsport на гонці у Фінляндії стане Крейг Брін, і Андреа Адамо не приховує, що це було дуже легким рішенням.

Андреа Адамо: «Дані Сордо – не найсильніший варіант для Фінляндії, то ж я хотів би бачити його на інших етапах. А Крейг був дуже швидким у Фінляндії в минулому сезоні. Ми вважаємо, що він і в цьому сезоні зможе досягти успіху і підтримати Отта і Тьєррі. Вони – наші основні пілоти, і ми віримо, що Крейг буде достатньо швидким, щоб допомогти їм.

Я не можу дати Крейгу те, на що він заслуговує, але ми хочемо, щоб він був поруч із нами – ось чому ми задіємо його в тестуванні і роботі над R5. Нам хотілося б, щоб він був пов’язаний з командою. Чесно кажучи, рішення задіяти його в Фінляндії було одним з найпростіших, які я приймав у своїй кар’єрі».

Крейг Брін: «Я люблю Фінляндію. Всі люблять Фінляндію, але це не найкраще місце для початку сезону. Єдине, на чому я зараз зосереджений, – це зробити все можливе, щоб максимально добре виконати роботу для Hyundai Motorsport.

Мені дуже сподобалася торішня гонка в Фінляндії. Ми з Полом дійсно відчували, що все працює, як треба. Зараз, з огляду на той обсяг інформації, який ми вже отримали, нам буде ще легше. Крім того, ми бачили, що i20 став за цей час швидшим завдяки новій аеродинаміці і іншим змінам. Я просто не можу дочекатись, коли вийду на старт».

03-06-2020 8849
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца