Ще один екс-пілот Формули 1 у ралі-кросі

На цьому тижні в Британії відбудеться черговий етап ралі-кросової серії TitansRX Europe, і там з’явиться ще один екс-пілот Формули 1 – до Нельсона Піке приєднається Перрі МакКарті, який за кермом автомобіля команди-аутсайдера Формули 1 Andrea Moda виступав в 1992 році. А в 2003 британець провів свою останню гонку в 24 годинах Ле Мана. До речі, саме МакКарті був свого часу знаменитим Стігом в телешоу ВВС Top Gear. Як повідомляє видання autosport.com, Перрі, швидше за все, стартує і в наступних етапах серії – в Португалії, Австрії, Угорщини та Німеччини.

Перрі МакКарті: «Я дуже пишаюся тим, що в свої 58 можу повернутися у спорт такого рівня. Це серйозне завдання, адже я ніколи не брав участі в ралі-кросових гонках. На щастя, під час тестів я був досить швидким. З тих пір, як я завершив кар’єру, я був далекий від змагань, але тепер мені дуже хочеться прийняти цей виклик. Раніше я не займався ралі-кросом, але вірю, що у мене все вийде».

До Маккарті в Британії приєднається Еббі Ітон – жінка-пілот турінгових і GT гонок. Ітон, до речі, також працювала з Джеремі Кларкссоном, але не в Top Gear, а вже в Grand Tour. А ось в ралі-кросі вона, як і МакКарті, новачок.

Еббі Ітон: «Ралі-кросс – це те, в чому я завжди хотіла взяти участь. Мій батько починав в ралі-кросі, йому це завжди подобалося, він був частиною цього. То ж ралі-крос був в моєму, так би мовити, списку завдань. Просто доторкнутися до старої ралі-кросової школі – це щось особливе. Чесно кажучи, у мене зараз немає ніяких надій, адже я навіть не сиділа в машині і не маю досвіду на гравії, то ж для мене це просто щось нове. Все, що я хотіла б зробити – це покращувати власний результат, кожен раз сідаючи в машину».

22-07-2019 16992
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца