Електрифікацію ралі-кросу перенесено на рік

Через паузу, що викликана пандемією коронавирусу, функціонери FIA оголосили про те, що введення нового технічного регламенту для машин топ-категорії в чемпіонаті світу з ралі-кросу відкладено на рік. Рішення було схвалене вчора електронним голосуванням при повній підтримці промоутера World RX, а також постачальником електроустановок.

Жан Тодт: «У той час, коли поточна ситуація змусила на рік відкласти перехід до електродвигунів, давши учасникам більше часу для адаптації техніки і інвестицій, FIA залишається прихильною новим цілям World RX. Це створить найбільш економічно ефективне середовище і продемонструє швидкий розвиток характеристик електромобілів в цьому чемпіонаті».

Проте, організатори World RX планують в наступному сезоні «електрифікувати» автомобілі молодшої категорії.

Пол Белламі, старший віце-президент з автоспорту компанії IMG, промоутера World RX: «Ми підтримуємо рішення відкласти введення електрокарів у топовій категорії ралі-кросу до 2022 року. На даному етапі плани про відкладення регламенту не будуть розповсюджуватись на категорію eRX Junior, то ж робота над електрифікацією цієї категорії буде тривати, а її метою є створення автомобілів і проведення повноцінного чемпіонату. Незважаючи на те, що разом з FIA, командами і партнерами ми прагнемо до «електричного» майбутнього для ралі-кросу, ми вважаємо за доцільне в ці складні часи зосередитися на здоров’ї та благополучі».

Категорія eRX готується в якості заміни категорії RX2, що використовує шасі Supercar Lites, побудовані коллектіввом Olsbergs.

21-04-2020 50021
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца