Нова команда у World RX

Латиш Яніс Бауманіс, на рахунку якого є подіум у світовій ралі-кросовій першості, і швед Робін Ларссон, який є чемпіоном Європи з ралі-кросу 2019, у складі нової команди KYB Team JC візьмуть участь у всіх етапах World RX 2020 року. KYB Team JC є перейменованою JC Raceteknik Джоеля Крістофферссона (раніше за неї виступав лише один пілот) і буде використовувати автомобілі S1 в останній специфікації, побудовані командою EKS – саме на такій техніці в минулому сезоні стартували Андреас Баккеруд і Ліам Доран.

Джоель Крістофферсон: «Можливість стартувати з двома гонщиками у чемпіонаті світу здається фантастичною, це моя давня мрія. Завдяки KYB ми створили KYB Team JC і можемо співпрацювати з EKS. Це хороша можливість для спільного розвитку кожної зі сторін. Завдяки схваленню, отриманого від інших команд-учасниць World RX, нам було дозволено реорганізувати і перейменувати команду, запросити Яніса і стати постійним учасником першості. І ми вдячні за це. Я думаю, що Робін і Яніс будуть сильним дуетом, метою якого стане боротьба за подіум».

Яніс Бауманіс: «Я дуже радий почати сезон з новою командою. JC Raceteknik і Робін в минулому сезоні Euro RX продемонстрували хороший темп, то ж, я думаю, ми зможемо стати ще сильнішими із двома швидкими автомобілями в World RX. Після чотирьох років, проведених за кермом Ford, я дуже радий пересісти на Audi, це буде для мене великим, хоча і дуже складним, кроком.

Під час перших гонок я буду зосереджений на тому, щоб звикнути до нового автомобіля, але звичайно, я мрію про перемогу. Це буде складно, але на швидкому автомобілі хорошої команди завжди є можливість здійснити мрію».

Якщо найкращим результатом Бауманіса було друге місце на минулорічному етапі в Канаді, то на рахунку Ларссона є перемога.

Робін Ларссон: «Ми отримаємо додаткову підтримку з боку EKS і, з огляду на те, що у нас буде два однакових автомобіля, у нас з’явиться можливість обмінюватися даними. Буде цікаво побачити, як ми з Янісом зможемо працювати у якості партнерів по команді».

05-04-2020 48493
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца