Льоб за кермом Hyundai i20 Coupe WRC стартує в національних чемпіонатах Франції та Італії

Як повідомляє видання autosport.com, Себастьян Льоб виведе Hyundai i20 Coupe WRC на старт двох гонок національних чемпіонатів – спочатку у Франції, а потім в Італії.

Rallye Des Vosges проводиться саме там, де протягом п’яти років проводився французький етап чемпіонату світу – в рідному для Льоба Ельзасі.

Себастьян Льоб: «Мені дуже приємно повернутися в чемпіонат Франції з ралі і мати можливість стартувати в моєму рідному регіоні, де все це почалося. Я дійсно з нетерпінням чекаю цього й дуже хочу повернутися на такі спецділянки, як Pays d’Ormont і Corcieux. Ми збираємося отримати накат, досвід роботи з командою і порадувати фанатів».

Через місяць після цього Льоб стартуватиме в Італії. При цьому, як каже француз, мови про збільшення кількості стартів в WRC не йде.

Себастьян Льоб: «Немає таких планів і ми не ведемо переговорів про це. Я перебуваю в дещо дивній ситуації, оскільки не хочу збільшувати кількість стартів, але при цьому мені потрібно якось зберігати ритм. Бути конкурентоспроможним, беручи участь в декількох ралі, нелегко».

Андреа Адамо: «Ми робимо все можливе, щоб покращувати і автомобіль, і імідж Hyundai у всьому світі. Льоб на Rallye Des Vosges стане відмінним образом для Hyundai France, яка і була ініціатором цієї програми. Крім того, Hyundai France платить багато грошей. Те ж саме і з гонкою в Італії, куди ми привеземо ще й два автомобілі R5».

08-06-2019 6938
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца