Лаппі стартує в Естонії

Організатори Rally Estonia оголосили, що першим із заводських WRC екіпажів в Тарту стануть Есапекка Лаппі і Янне Ферм. Нагадаємо, що після отримання гонкою статусу промо-етапу WRC Олівер Цисла пообіцяв докласти всіх зусиль для залучення до Естонії представників всіх заводських команд.

Екіпаж Лаппі вже виступав в цьому ралі, коли в 2014 році вивів на старт Skoda Fabia S2000, посівши підсумкове п’яте місце.

Есапекка Лаппі: «Етап у Фінляндії, як ви розумієте, є для мене дуже важливим. І я щасливий, що можу скористатися можливістю підготуватися до цієї гонки якнайкраще, адже естонські спецділянки дуже схожі на допи в околицях Ювяскюля, а місцеві вболівальники влаштовують нам фантастичний прийом».

П’єр Будар, керівник Citroën Racing: «У минулому році нас дуже тепло зустріли в Естонії. Умови, в яких проходить гонка, дуже нам допомогли, і це стало великим внеском в завоювання другого місця на Rally Finland. Саме з цією метою ми повертаємося до Естонії з Есапеккою. Це дозволить якнайкраще підготувати його до етапу WRC на його рідній землі і отримати дані, які будуть корисні Себастьяну».

Урмо Аава, директор Rally Estonia: «Той факт, що команда Citroën втретє стартує в Естонії, є ознакою довіри і конструктивного співробітництва. Есапекка Лаппі і Янне Ферм є дуже популярними серед естонських уболівальників, до того ж ми сподіваємося побачити багато вболівальників з Фінляндії».

Rally Estonia відбудеться 12-14 липня в околицях Тарту на відстані менше 1200 км від Києва. То ж в українських прихільників ралі є прекрасна можливість відвідати гонку найвищого рівня.

29-04-2019 10466
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца