Rally Liepaja. Два в одному

Вже цього тижня Eurolamp WRT вийде на старт Rally Liepaja. Латвійська гонка проходитиме в статусі етапу Чемпіонату Європи з ралі, але кожен день європейського етапу, в свою чергу, матиме статус окремого етапу Чемпіонату Латвії – після довгої перерви, яка тривала більше двох місяців, латвійський чемпіонат входить до активної фази.

Екіпаж Валерія Горбаня та Сергія Ларенса вийде на старт в якості діючих абсолютних чемпіонів Латвії. Претендентів на найвищі нагороди у Лієпаї буде більш ніж достатньо. Юний Олівер Сольберг, лідируючий у першості, напевно зробить все, щоб виграти третю поспіль гонку у LRC. Досить несподівано було побачити в списку стартуючих триразового чемпіона Естонії з ралі – Георга Гроса, який також є дуже сильним суперником. Окрім того, цілком здатні піднести сюрпризи в гонці екіпажі Лукаша Хабая і Мартіньша Сеcкса.

Третій етап латвійської першості стартує в суботу, 25 травня, а в неділю, 26 травня гонка продовжиться вже в статусі четвертого етапу Чемпіонату Латвії. Загальна дистанція двох етапів складе 871 кілометр, лише 206 з яких будуть змагальними.

21-05-2019 13116
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца