Маркко Мяртин та Отт Тянак стартують в Естонії на техниці WRC

Вчора про свою участь в Rally Estonia оголосив Отт Тянак – новина не стала сенсацією, оскільки саме на цей екіпаж Toyota Gazoo Racing чекали в списку заявлених на гонку. Однак сьогодні вранці з’явилася дійсно приголомшливе звістка – на перегонах в Естонії стартує і Маркко Мяртін! Але найцікавіше, що Маркко виведе на старт Ford Fiesta WRC останнього покоління, підготовлений M-Sport, а його штурманом стане Крісто Крааг. На рахунку Крісто – десятки гонок з такими пілотами, як Георг Гросс, Отт Тянак, Андрус Лаур, Маркко Мяртін, Сандер Пярн, Райнер Аус, Рауль Йеетс, Мартін Кангур.

Таким чином, місцеві вболівальники зможуть побачити на трасі двох найуспішніших естонських раллістів в історії WRC. Нагадаємо, що Мяртін став першим представником Естонії, який виграв етап чемпіонату світу, а пізніше завоював золото ще в чотирьох гонках. Саме Мяртін був наставником Отта Тянака, а його останньою гонкою стало Louna-Eesti Rally 2016, яке він виграв за кермом автомобіля Ford Focus WRC. Крім того, в 2010 році Мяртін став першим переможцем Rally Estonia.