M-Sport відправляє свій екіпаж на Rally Estonia

Офіційно про свою участь в Rally Estonia вже оголосили Citroen (в Естонію відправиться екіпаж Лаппі) і Hyundai Motorsport (Міккельсен). І якщо з приводу того, що за Toyota Gazoo в Естонії поїде Отт Тянак, сумнівів майже немає, то в присутності M-Sport впевненості не було, оскільки Малкольм Уїлсон нелегко знайшов гроші на гонки WRC, і участі в Rally Estonia в планах команди швидше за все не було. До того ж, раніше M-Sport не стартував в цьому ралі. Нагадаємо, що на початку сезону промоутер WRC пообіцяв організаторам естонської гонки особисто провести роботу із залучення представників всіх команд. Як бачимо, слово стримано.

Елфін Еванс і Скотт Мартін зараз займають четверте місце в заліку світової першості, а на рахунку валлійця за всю його кар’єру в WRC – одна перемога і дев’ять подіумів. Цікаво, що штурман екіпажу, Скотт Мартін, рік тому піднявся на подіум Rally Estonia разом з Крейгом Бріном. Сам Еванс також знайомий з естонськими дорогами, оскільки в 2017 році M-Sport тестувався в південній Естонії.

Елфін Еванс: «Я дуже радий опинитися на Rally Estonia. Раніше я не брав участі в цій гонці, але чув про неї так багато хорошого, що мені не можу дочекатись, коли вийду на старт. Естонські спецділянки не будуть для мене абсолютно новими – ще в 2017 році ми проводили тести у Естонії, і я можу підтвердити, що дороги дійсно вражаючі! Вони дуже швидкі, то ж для нас це буде ідеальною можливістю набрати швидкість перед тим, як відправитися на тести в Фінляндії».

Річард Мілленер: «Rally Estonia стало однією з тих подій, на які прагнуть потрапити екіпажі. У нас було кілька клієнтів, які стартували раніше в цій гонці, то ж ми раді будемо представити там Елфіна і Ford Fiesta WRC. Ми знаємо, наскільки пристрасними є естонські фанати, а завдяки тому, що в Естонію відправляються виробники WRC, атмосфера буде неймовірною».

07-06-2019 4547
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца