“Трембіта”: за місяць до старту

Менше місяця залишилося до старту останнього, 6-го етапу Відкритого Чемпіонату України з ралі – Міжнародного ралі «Трембіта», яке відбудеться на Івано-Франківщині 18-19 жовтня 2013р.

На сьогодні відомо, що головним осередком усіх подій стане Коломия – місто із давньою історією та цікавими сучасними фестивальними традиціями. Відповідно до планів організаторів «Трембіти», керівництва Івано-Франківської обласної державної адміністрації та міської ради Коломиї, саме у межах міста розташуються штаб ралі, прес-центр, сервісний та закритий парки. А церемонії відкриття на нагородження переможців відбудуться безпосередньо на майдані перед міською ратушею.

Змагання ж пройдуть у Коломийському, Косівському, Верховинському та Снятинському районах. Екіпажам з України, Росії, Білорусі та Казахстану доведеться подолати 6 спецділянок із красномовними назвами «Трембіта», «Черемош», «Княже», а це майже 400км, 112км з яких будуть бойовими.

За словами Владислава Белінського, начальника безпеки Чемпіонату України з ралі, траси «Трембіти» дещо нагадають досвідченим спортсменами траси сусіднього «Александров Ралі». Але, звісно, як і у кожного етапу, у «Трембіти» будуть свої родзинки: так, одна із спецділянок – «Черемош», – проходитиме уздовж улюбленої місцевої річки. Ще одна спецділянка здивує екіпажі несподіваними крутими поворотами. Тож, головним претендентам на звання абсолютного чемпіона цього року – Валерію Горбаню, який нині очолює залік, та Олександру Салюку, – доведеться докласти чимало зусиль, щоб вибороти перемогу і у ралі «Трембіта», і у цьогорічному Чемпіонаті України.

Боротьба за третє місце теж обіцяє бути гострою: Юрій Кочмар, Антон Кузьменко, Олексій Кікірєшко та Віталій Пушкар у турнірній таблиці дихають один одному в потилицю. Саме тому для усіх провідних ралійників настає гаряча пора. Попри те, що сама осінь теплою бути не обіцяє.

03-10-2017 732
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца