Уілсон: я нікого не звільнив, це крайній крок

Про те, як переживає часи загального карантину британська компанія M-sport, розповіло видання Dirtfish. На базі команди в графстві Камбрія більшість з двохсот співробітників відправлено додому. Зараз Уілсон задіє 54 співробітника, при цьому організувавши віддалену роботу. Звісно, більшість сил зараз зосереджено на створенні автомобіля за вимогами нового технічного регламенту.

Малкольм Уілсон: «Це жах, просто жах. Але я нікого не звільнив – це для мене виключно крайній захід. Як завжди, абсолютним пріоритетом для мене є персонал. Люди, які роз’їхалися по домівках, знаходяться у відпустці, але ми підтримуємо зв’язок з кожним з них. Ми хочемо, щоб вони повернулися до роботи якомога швидше після того, як все це закінчиться. Проблема в тому, що ми поки не знаємо, скільки це триватиме.

M-Sport – це глобальний бізнес, ми працюємо з людьми по всьому світу, і зараз ми думаємо про всіх цих людей і їхні родини, де б вони не знаходилися. Це безпрецедентно складні часи, і дуже важливо, щоб ми дбали один про одного.

Звичайно ж, ми виконуємо всі розпорядження уряду. Раніше ми не бачили подібного соціального дистанціювання для тих, хто зараз ходить на роботу. Навколо кожного з них – величезна кількість вільного простору. Це немов місто-привид.

Насправді неможливо повністю закрити таку компанію. Нам, як і раніше надходять замовлення, триває робота над кузовами R5 і іншими речами. Але зараз основна робота ведеться над автомобілем 2022 року і, звичайно ж, над гоночною програмою Bentley.

У будь-якому випадку, можливість зосередитися на створенні нового автомобіля – це позитив. Що стосується гонок, то у нас були заплановані 30-годинні тести на Bentley на початку наступного місяця. Вони були відкладені, але ми продовжуємо працювати над їх підготовкою і займаємося автомобілем».

Річард Мілленер: «Ми намагаємося залишатися позитивними, адже ми, по суті, позитивні люди і зосереджені на тих можливостях, які будуть у нас в майбутньому. Як сказав Малкольм, зараз в центрі уваги для нас знаходиться автомобіль 2022 року. Крім того, ми працюємо над підготовкою до наступної гонки – Rally Safari, але поки не знаємо, коли все відновиться. Ми маємо пам’ятати про те, що в інших частинах Європи процес може поновитися раніше, ніж у нас, то ж компанія має бути готова працювати з ними і поставляти все необхідне (наприклад, польське відділення M-Sport продовжує випуск Fiesta R2). Проте, ми повністю залишаємося в руках уряду, дотримуючись всіх урядових вказівок, ставлячи на чільне місце здоров’я і безпеку наших співробітників».

03-04-2020 9304
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца