Сердерідіс отримав шанс за кермом Ford Fiesta WRC

Джордан Сердерідіс добре відомий ралійним уболівальникам. Грецький пілот неодноразово з’являвся на етапах світового та європейського значення, а минулого сезону став володарем WRC Trophy, який здобув на Citroen DS3 WRC специфікації 2016 року.

Проте у 2018-му він кардинально змінить техніку – принаймні, на двох етапах. Він отримав шанс виступити на актуальному варіанті Ford Fiesta WRC, на якій цілий сезон проведуть Себастьян Ож’є та Елфін Еванс. Перший старт грека на цій машині відбудеться на Ралі Німеччини в середині серпня, а другий – на завершальному етапі WRC в Австралії. І головна мета для Сердерідіса – здобути свої перші залікові бали на найвищому рівні Чемпіонату світу.

«Я радий повернутися до M-Sport, але ще більше емоцій викликає старт на Ford Fiesta – на найкращій машині, яка існує сьогодні, – сказав він. – Я підготуюся якнайкраще та докладу всіх зусиль, щоб вичавити максимум із цього шансу.

Сподіваюся, що в Німеччині зможу фінішувати у Топ-15, а в Австралії – у Топ-10, що буде прийнятною для мене метою».

Керівник M-Sport Малкольм Вілсон упевнений, що у грека є все для досягнення власної мети.

«Джордан виступатиме на такій же машині, як у Себастьяна Ож’є, а також користуватиметься всією доступною інформацією та інструментами, – сказав Вілсон. – Знаючи, наскільки він важко працює та який досвід у нього є, у мене немає сумнівів, що він все віддасть протягом цих стартів.

Мета команди – допомогти йому здобути перші очки у чемпіонаті світу на машині нового покоління».

03-02-2018 8717
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца