Експеримент з новинним каналом

Триває експеримент зі створення новинного Телеграм-каналу про міжнародні ралі-рейди українською мовою – “Ukraine & Cross-Country Rally” (на “Дакарі”-2023 він працював як канал нідерландсько-українського екіпажу Аньї ван Лон і Дмитра Цира). Зараз це загальний новинний канал про поточні події в ралі-рейдах – попередньо планується, що він працюватиме у цьому режимі мінімум до кінця березня (можливо, до кінця квітня). Зараз у найближчих планах – висвітлення Abu Dhabi Desert Challenge з 26 лютого по 3 березня (другий етап чемпіонату світу з ралі-рейдів) і Qatar International Baja 16-18 березня (другий етап Кубка світу з бах).

Оперативні новини про міжнародні ралі-рейди – «Ukraine & Cross-Country Rally»

Розглядається можливість створення аналогічного новинного Телеграм-каналу, присвяченого ралі в цілому, який міг би оперативно “постачати” різноманітні ралійні новини у бліц-форматі – на відміну від сайту Rally.UA, який буде перепрофільований під загальні аналітичні огляди.

UPD. Вже створений новинний Телеграм-канал, повністю присвячений ралі у світі – тепер більшість оперативних новин будуть публікуватися на «Ukraine & World of Rally»

Будемо вдячні за вашу увагу й всебічну підтримку!

04-03-2023 28371
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца