Rallye Monte-Carlo. Шейкдаун – удар від «новачків»

Головними героями першого шейкдауну в сезоні 2019 стали пілоти, які змінили команди. Причому, вони не просто показували хороші часи, а зайняли три перших місця! Кращим на тестовій ділянці став Кріс Мік, який значно випередив і лідера команди Отта Тянака, і Ярі-Матті Латвалу. Для Кріса, який змінив не тільки автомобіль, але і штурмана – просто чудовий результат. Головне, щоб по ходу гонки його стабільність була не сильно нижчою за його швидкість.

Другий результат, поступившись лідерові лише однією десятою секунди, показав Себастьян Ож’є, який за тиждень до гонки сказав в інтерв’ю, що він, звичайно ж, буде в гіршому становищі, ніж ті, хто залишився в своїх колишніх колективах. Але ще більш цікаво, що третя позиція – за Есапеккою Лаппі! Фінн виявився в результаті попереду обох своїх екс-колег за Toyota.

Єдиним, хто зумів хоч якось конкурувати з цим тріо «новачків», став Отт Тянак, під час своєї другої спроби показавший третій результат. Але пізніше він вилетів-таки з трійки кращих. Тьєррі Ньовілль, незважаючи на те, що зробив чотири спроби, виявився в результаті лише шостим, поступившись Міку на короткій тестовій ділянці (3,35 км) аж 1,5 секунди. Ну а аутсайдерами цього ранку стала M-Sport у повному складі і Себастьян Льоб. І якщо 7-8 місця Сунінена і Еванса (як і дев’яте місце Міккельсена) виглядають цілком звично, то десяте місце Льоба відверто розчаровує. Хоча не будемо забувати, що гонка в Монте-Карло вже в перший день може перевернути всі ці розклади догори дригом.

Результати – www.ewrc-results.com

24-01-2019 5815
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца