Rally Mexico обійдеться без рукостискань

Важко уявити, яким ударом для організаторів чемпіонату світу могло б бути скасування Rally Mexico: протягом останніх місяців погані новини сипалися на промоутера одна за одною. Однак, схоже, що в Гуанахуато все пройде за планом: там будуть присутні медичні експерти, які забезпечать повне здійснення міжнародних заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавируса, а організатори Rally Mexico і Департамент охорони здоров’я штату Гуанахуато тісно співпрацюють з метою дотримання заходів громадської охорони здоров’я, введених владою для боротьби із вірусом COVID-19. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Мексиці підтверджено п’ять випадків захворювання коронавірусів, але жоден з них не зареєстрований в штаті Гуанахуато.

Патрік Сабервілль, директор гонки: «Все готово для проведення гонки, а ми готові допомагати владі в усьому, що вона від нас просить. Ми знаходимося в постійному контакті з ними і слідуємо їх вказівками».

Міністр охорони здоров’я Гуанахуато Даніель Альберто Діас Мартінес заявив, що ризик скасування ралі відсутній, і розповів, що розроблено протоколи захисту уболівальників, команд і офіційних осіб.

Даніель Альберто Діас Мартінес: «Ми впровадили систему епідеміологічного нагляду для спостереження за всіма пілотами і членами команд, які прибувають з країн, де ситуація найбільш серйозна: Китаю, Гонконгу, Південної Кореї, Японії, Італії, Ірану і Сінгапуру. На Rally Mexico будуть дотримано всі профілактичні заходи, а на ралі будуть присутні команди епідеміологів і працівників охорони здоров’я, розміщені в місцях, де очікується найбільше скупчення глядачів, а також в Poliforum León, де знаходяться штаб і сервіс-парк ралі. Наша мета – гарантувати здоров’я всіх присутніх».

Крім того, міністр порекомендував регулярно використовувати дезінфікуючий засіб на спиртовій основі, частіше мити руки і уникати дотиків до обличчя. Учасникам ралі радять уникати рукостискань і привітальних поцілунків, а також стежити за чистотою обличчя. До того ж, Даніель Альберто Діас Мартінес нагадав про марність використання марлевих масок, акцентувавши увагу на тому, що «вони не є ефективним засобом захисту, а при тривалому (протягом кількох днів) використанні можуть бути можливим джерелом інфекції».

Можна сказати, що ризик скасування для Rally Mexico минув, тепер потрібно чекати новин з Аргентини.

 

06-03-2020 6337
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца