Rally Finland. Шейкдаун – за екіпажами Citroen!

Мабуть, не дарма в команді Citroen Racing так завзято працювали над зміною конфігурації підвіски. Якщо в першій частині сезону зміни торкнулися задньої частини автомобіля, то перед фінським етапом французи підготували і обкатали змінену геометрію передньої підвіски. Крейг Брін заради цього навіть виступив на Rally Estonia, де досить багато часу провів, працюючи з механіками та інженерами.

Звичайно ж, шейкдаун – це не гонка, і невідомо, хто які цілі переслідував на цій ділянці довжиною 4,26 км, але все ж таки швидкість Остберга і Бріна вразила, адже багато хто очікував, що ситуацію в Фінляндії контролюватимуть екіпажі Toyota Gazoo Racing. Тянак, який зробив два проїзду, потім надовго зник з поля зору, швидше за все, працюючи з інженерами над зміною налаштувань. Здавалося – зараз він повернеться на трасу і зробить чудо. Але в підсумку на третьому проїзді естонець навіть не зміг перевершити свій попередній результат. А сенсаційно вигравший цю гонку рік тому Лаппі взагалі завершив шейкдаун тільки на десятій позиції, програвши Остбергу цілих 2,5 секунди.

Слід зазначити, що Сунінен виявився значно швидшим за Себастьяна Ожьє, на автомобілі якого встановлено новий аеродинамічний пакет. Фінн і в минулому році був дуже швидкий на своїй домашній гонці, але тоді йому явно не вистачало досвіду. Будемо сподіватися, що зараз його виступ буде стабільнішим.

Результати: ewrc-results.com

26-07-2018 8759
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца