Олівер Сольберг стартуватиме в Латвії за кермом Polo R5

Олівер Сольберг завершив триденну тестову сесію Polo R5, за кермом якого вийде на старт першого етапу чемпіонату Латвії – Rally Aluksne. Спонсором юного норвежця стала компанія Circle K, що зародилася, як мережа супермаркетів в США, а пізніше відкрила мережу АЗС на батьківщині Сольберга.

Олівер Сольберг: «Це були відмінні три дні тестів! Машина прекрасна. Спасибі всім членам команди за прекрасну роботу, а сім’ї Хедстрём – за дороги, які вони надали в наше розпорядження. Окремо хотів би подякувати свомєму батькові. Тепер ми готові до Rally Aluksne!»

Тести проходили з ранку до вечора, починаючись ще затемна, і Олівер з кожним днем відчував себе із новим автомобілем все впевненіше. Минулий сезон в чемпіонаті Латвії Сольберг провів за кермом Peugeot 208 R2, ставши другим у класі за підсумками першості і поступившись лише Мартіньшу Сесксу. Тож ця зміна техніки стала великим стрибком в кар’єрі норвежця. Його штурманом буде британець Аарон Джонстон. Зі 120 гонок, проведених Аароном (здебільшого – це старти в Британії та Ірландії) п’ять припадають на різні ралі в країнах Балтії. Зміна штурмана заслуговує окремої розмови, адже Вероніка Енган, яка була беззмінним ко-драйвером Сольберга протягом всієї його дворічної кар’єри, в кінці минулого сезону стартувала на етапі Чемпіонату мирна разом з Сольбергом-старшимим. Тож не можна заперечувати можливості якихось серйозних планів щодо ралійних виступів Петтера. Особливо, з огляду на паузу в ралі-кросі.

Серед учасників на подібній техніці в Латвії на наступному тижні будуть боротися за місця в групі лідерів литовець Егідіус Валейша на Fiesta R5, Валерій Горбань на Mini WRC, поляки Роберт Коцик, Томаш Касперчік і Лукаш Хабай на автомобілях Fiesta R5. Знову, як і на Rally Liepaja, команда Neiksans Rallysport виставить на старт Fiesta Proto-L, керувати якою буде Олександр Михайлов, що виступає під естонським прапором.

11-01-2019 9584
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца