Нюрбургринг прийме етап World RX

В опублікованому недавно календарі World RX на сезон 2020 кидаються в очі відразу кілька істотних змін у порівнянні з календарем сезону 2019. По-перше, з нього зникли етапи в британському Сільверстоуні, на латвійській Бікерніекі і канадському Труа-Рів’єр. Але напроти двох етапів стоїть позначка TBC – тобто про місце їх проведення буде оголошено пізніше.

Ну а німецький етап в наступному році відбудеться на легендарному Нюрбургринзі. Нову трасу буде побудовано в районі Mullenbachsleife – «найдальшої» ділянки автодрому (на фото нижче). Таким чином Нюрбургринг стане третьою німецькою трасою, що приймає у себе світову ралі-кроссову першість. Раніше етапи проходили на Естерінзі та у Хоккенхаймі. До речі, Нюрбургринг вже був місцем проведення гонок з ралі-кросу, на початку 90-х приймаючи кубкові змагання.

Етап в Абу-Дабі, який відкривав сезон 2019, перемістився на пізню осінь і стане передостаннім в календарі, то ж сезон знову відкриється в Барселоні.
Що стосується етапів, про місце яких буде оголошено після наступного засідання спортивного комітету FIA, то тут ситуація наступна. Етап в Британії перетинається з Гран Прі Формули 1 і, цілком ймовірно, чемпіонат вперше з 2009 року пройде без гонки під Юніон Джеком. Зникнення гонки в Канаді пов’язано з тим, що за новим розкладом техніка просто не встигне прибути з Америки до Європи. Ну а Латвія вилетіла з календаря через те, що уряд країни не підтвердив підтримки проведення гонки в Ризі.

03-11-2019 15365
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца