Мілленер проти можливості відкласти введення гібридів

Незважаючи на неприємності, викликані пандемією коронавируса, директор M-Sport-Ford Річард Мілленер вважає, що це не є причиною для збереження чинного технічного регламенту на сезон 2022 року. Нагадаємо, що в профільних ЗМІ вже не раз піднімалося питання про перенесення впровадження гібридних силових установок.

Річард Мілленер: «Ми маэмо бути більш обережними, коли говоримо: давайте все заморозимо і зупинимося, почекаємо і подивимося. Так, ми знаємо, що цей і наступний рік будуть складними, але не будемо забувати, що до 2022 року ще далеко, тому ми сподіваємося, що до того часу світ вже оговтається від цих проблем. Якщо зараз зупинитися і все відкласти, то потім ми зіткнемося з ще більшими проблемами. А зараз, поки немає гонок, у нас є час для того, щоб працювати над новими автомобілями».

Багато хто з уболівальників ралі і представників команд не поділяють ентузіазму директора M-Sport з приводу впровадження нової техніки, однак Мілленер переконаний, що ралі не втратить у видовищності.

Річард Мілленер: «Я прочитав багато негативних коментарів про введення гібридів, і це негативно позначається на ралі, але я думаю, що те, що робить кожен з нас, кожне наше рішення, в результаті зроблять спорт кращим. Я думаю, що гібрид – це те, що може дійсно внести різноманітність і додати видовищності першості. Наші ралійні автомобілі мають відображати ситуацію в автосалонах, демонструючи, що пропонують покупцям виробники. А зараз виходить, що автомобілі, які ми використовуємо в даний момент, насправді не мають відношення до лінійки моделей, що продаються виробниками.

Тому я думаю, що ми зможемо не тільки надолужити згаяне, а й просунутися вперед для розвитку спорту. Я впевнений, що ми повинні не зупинятися, а навпаки – із позитивом підходити до 2022 року».

03-05-2020 16182
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца