Мілленер: давайте мислити нестандартно

Перенесення трьох етапів світової ралійної першості вимагає нестандартних рішень (тим більше, що в заплановані дати, швидше за все, не відбудеться і етап в Кенії) – таку думку висловив директор M-Sport Річард Мілленер. Так, з середини 90-х всі звикли до того, що етап зазвичай починається в четвер з урочистого відкриття та прологу, а завершується в неділю. Але зараз, на думку Мілленера, гнучкість в прийнятті рішень промоутером може позитивно вплинути на ситуацію.

Річард Мілленер: «Здатність промоутера інакше подивитися на те, що відбувається – це те, на що ми від нього чекаємо. Можна змінити правила на частину сезону. Всі ми розуміємо, що із логістичної точки зору буде дуже важко охопити всі заплановані гонки при збереженні традиційного формату і перерв між етапами. То ж давайте мислити нестандартно, давайте вийдемо за рамки. Це ідеальний шанс провести кілька гонок поспіль, зробивши їх дводенними. Є і більш радикальний варіант – чому б не провести два етапи поспіль в одному місці протягом двох тижнів. Якщо там є необхідна інфраструктура, чому б не почати думати про такі речі?

Проблеми – це завжди можливість. У нас з’являється можливість зробити щось по-іншому, і ми повинні такі можливості використовувати. Але, щоб їх використовувати, нам потрібно вже зараз мати певний план дій в надзвичайних ситуаціях».

Що стосується гонки в Кенії, то організатори Safari Rally обіцяють прийняти рішення протягом десяти днів. Аміна Мохамед, що курирує проведення етапу від імені кенійських властей, підтвердила, що зараз розглядається питання перенесення дат гонки: «Ми обговорюємо можливий перенос Safari Rally, щойно нам будуть відомі нові дати, ми домовимося про подальші дії».

09-04-2020 10096
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца