Малкольм Уілсон залишив пост директора M-Sport

Щойно ми встигли заспокоътись, дізнавшись про те, що M-Sport все ж таки візьме повноцінну участь в сезоні 2019, як з британської команди прийшла чергова новина – Малкольм Уілсон залишить пост керівника колективу, щоб зосередитись на комерційній діяльності. На його місце прийде Річ Мілленер, який, прийшовши до M-Sport в 2006 році, почав займатися запчастинами, а в останні роки був заступником Уілсона. Сам жеж Малкольм, звичайно, буде брати активну участь у діяльності M-Sport, але вряд ли зможе бути присутнім на всіх етапах сезону. Причиною такого рішення стала фінансова дира, що виникла через високу оплату послуг Ож’є. І саме над цим тепер має працювати Уілсон.

Малкольм Уілсон: «Наступний рік буде дуже важливим для M-Sport. У нас є ряд нових проектів, в тому числі запуск нашого центру в Довенбі Холл. Ми плануємо розширити нашу мережу і працювати із вже існуючими партнерами, використовуючи при цьому будь-які нові можливості».


Річ Мілленер: «Я дійсно із нетерпінням чекаю на можливість взяти на себе відповідальність за команду при підтримці своїх більш старших колег, і мені приємно, що Малкольм вірить в мою здатність впоратись із цим завданням. Після того, як Себ пішов, тиск на команду збільшився, і треба змінити ситуацію».

23-12-2018 10063
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца