Латвала і Хяннінен – знову в одному екіпажі!

Два відставники команди Toyota Gazoo Racing – Ярі-Матті Латвала і Юхо Хяннінен – знову опиняться в одному екіпажі, стартуючи у Rally Sweden, використовуючи Toyota Yaris WRC, Саме на цьому етапі Латвала відчуває себе найбільш впевнено: у Швеції він завоював перше в своїй кар’єрі золото, у Швеції здобув найбільшу кількість зі своїх вісімнадцяти перемог (чотири) і саме у Швеції Ярі-Матті підніс подарунок Томмі Мякінену, принісши команді Toyota Gazoo Racing першу після повернення у WRC перемогу.

Ну а для Юхо Хяннінена, який в ролі тест-пілота брав безпосередню участь у створенні Yaris WRC, найбільшим успіхом в команді стало третє місце в Фінляндії.
Однак Латвалу і Хяннінена об’єднує не тільки факт виступів за команду Томмі Мякинена, адже на рахунку пари фінів – чотири старти в якості екіпажу повнопривідної Toyota Celica. Ярі-Матті, як і більшість раллістів з Суомі, закоханий в класичні гоночні автомобілі, частенько бере участь в місцевих гонках. І чотири рази він стартував саме з Юхо Хянніненом в якості штурмана.

Тепер екіпаж дебютує в чемпіонаті світу, використовуючи Yaris WRC, заявлений на гонку в Швеції від імені Latvala Motorsport.

Ярі-Матті Латвала: «Юхо дійсно дуже добре виглядає в якості штурмана. Його ритм завжди ідеальний. Крім того, допомагає і його досвід, як пілота. Він прекрасно відчуває автомобіль, і це здорово допомагало нам з налаштуваннями під час тестів».

Раніше Латвала говорив, що працює над пошуком фінансування для участі в декількох гонках чемпіонату світу 2020 року, і поки підтверджено його участь на етапах в Швеції і Фінляндії.

 

15-01-2020 9368
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца