Крейг Брін: ірландському ралі завжди відведено особливе місце в моєму серці

В Ірландії відбулося асфальтове Killarney Historic Stages Rally, в якому стартували близько двох сотень екіпажів, серед яких було і кілька пілотів, що виходили на старт чемпіонату світу. Але головною зіркою гонки став Крейг Брін: ірландець після попередніх тестів вивів на старт MG Metro 6R4 – автомобіль легендарної групи В, на який навіть встановлювали двигун Формули-1, здатний розвивати тисячу кінських сил. Цікаво, що штурманом Бріна в цій гонці став не Мартін Скотт, з яким ірландець їздить вже п’ять років, а Пол Нейгл, який до останнього часу стартував з Крісом Міком.

Після того, як в аварії Бріна на гонці Targa Florio 2012 загинув штурман Гарет Робертс, саме Нейгл сів на його місце і провів з Крейгом дванадцять гонок, а вже після двох етапів, проведених з Андреасом Міккельсеном, став постійним штурманом Кріса Міка.
Що стосується автомобіля, то саме на Metro 6R4 раніше ганявся батько Крейга – Рей Брін виступав на Metro 6R4 аж до 2003 року, поки не пересів на техніку категорії WRC (на рахунку Рея – 48 гонок за кермом Subaru Impreza WRC і Ford Focus WRC). Саме батько допомагав Крейгу, протягом декількох місяців перед гонкою займаючись пошуком автомобіля з однією з останніх конфігурацій двигуна. Доречі, на цьому фото – MG Metro із правим кермом, Рей Брін і його син Крейг.

Крейг Брін: «Як прекрасно жити тим життям, в якому часто здійснюються твої мрії! Ірландське ралі – це те місце, де зародилася моя любов до цього спорту. І ірландському ралі в моєму серці завжди відведено особливе місце».

Гонка завершилася для Крейга і Пола сходом з технічних причин, а переможцем став Деклан Галлахер на Toyota Starlet. Що стосується майбутнього, то зараз Брін розраховує виключно на можливість виступати в складі M-Sport.