Ів Маттон: впевнений, що стартуємо влітку

Директор FIA з ралі Ів Маттон в інтерв’ю виданню DirtFish поділився роздумами про те, як і в якому вигляді продовжиться чемпіонат світу з ралі 2020 року.

Ів Маттон: «Я впевнений, що ми зможемо знову вийти на старт вже влітку, але поки я не можу зі 100-відсотковою впевненістю сказати, які етапи залишаться в календарі. Ми тісно співпрацюємо з усіма зацікавленими структурами, проводячи щотижневі зустрічі між промоутером і командами, бо ми хочемо отримати якомога більше інформації про кожен етап і про те, як виглядатиме процес відновлення чемпіонату. Робота над цим йде щодня.

Я не думаю, що ми зможемо провести всі заплановані етапи. Тут потрібно розглянути два варіанти. Перший – це гонки поза Європою. Через логістичні нюанси складно буде знайти для цих етапів нові дати в другій половині сезону. Поки складно скласти про це чітке уявлення. Нам потрібно знати, якою буде ситуація в Кенії, Новій Зеландії і Японії, але в якийсь момент нам потрібно буде прийняти рішення про те, куди відправляти контейнери і обладнання.

Що стосується Європи, то я думаю, тут буде простіше знайти дати для етапів у Португалії і Італії. Але для того, щоб провести максимально можливу кількість етапів в стислі терміни, нам доводиться думати над зміною формату перенесених гонок. Поки зарано оголошувати інформацію про те, над чим конкретно ми працюємо, можу лише сказати, що для вирішення питань з логістикою нам потрібен новий формат. Якщо нам потрібно буде проводити менше часу на деяких етапах, то ми зможемо вписати в календар більшу кількість гонок. Пріоритетом є збереження відкладених ралі – це важливо для майбутнього. Не думаю, що ми зможемо провести всі заплановані гонки, але потрібно знайти рішення, яке допоможе організаторам вижити в майбутньому».

18-04-2020 9000
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца