Hyundai: Наші суперники будуть безжалісними

Минулого року у команди Hyundai та Тьєррі Ньовілля було все для того, щоб здобути титули чемпіонів світу. Проте прикрі помилки бельгійського гонщика не дозволили йому випередити Себастьяна Ож’є, який завдяки дуже стабільним виступам вп’яте поспіль виграв титул. Окрім того, француз допоміг M-Sport після тривалої паузи стати чемпіоном у Заліку виробників.

Але новий сезон принесе нові шанси для Ньовілля та його команди. На Ралі Монте-Карло колектив сподівається вдало розпочати сезон.

«Ми готові до старту сезону настільки добре, наскільки це взагалі можливо», – сказав керівник Hyundai Motorsport Мішель Нандан у коментарі wrc.com.

«Знаємо, що наші суперники будуть грізними та безжалісними, тому ми весь час повинні демонструвати найкращу нашу гру. Скоріше б розпочався перший етап – сподіваюся на чергову класичну гонку в Монте».

Ньовілль виграв заключний етап попереднього сезону, що довело силу i20 Coupe WRC, але команда не зупинилася на досягнутому та продовжила розвивати машину і провела багато тестів.

«Минулого місяця ми провели сім тестових днів у Франції та Іспанії, де намагалися відтворити умови, які можуть бути в Монте-Карло», – додав Нандан.

«Краса першого етапу полягає у його непередбачуваності, тому ми маємо бути готовими до всього».

23-01-2018 11821
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца