Елфін Еванс: не думаю про боротьбу за чемпіонство

Елфін Еванс, який очолив залік чемпіонату світу з ралі після Rally Sweden, ще напередодні старту в Мексиці попередив уболівальників про те, що в Америці Себастьян Ож’є напевно зможе переломити ситуацію. Дійсно, стартуючи першим, британець змушений був розчищати трасу, втрачаючи на цьому величезну кількість часу. А ось його колега за командою провів гонку просто гросмейстерськи, зумів уникнути помилок і, здобувши перемогу, очолив залік чемпіонату світу з ралі. Ну а фінішувавший четвертим Еванс тепер займає другий рядок загального заліку, відстаючи від француза на 8 очок і випереджаючи Тьєррі Ньовілля на ті самі 8 очок.

Елфін Еванс: «Я думаю, що в суботу ми їхали досить сильно, враховуючи нашу стартову позицію і те, що з цим пов’язано. Коли ви стартуєте одним з перших, то дорога стає кращою і кращою буквально із кожною машиною. У якийсь момент між нами і Тянаком було два автомобілі, а потім йому на допомогу прийшов ще й Тьєррі (бельгієць, який вже ні на що не претендував, спеціально запізнився на пункт КЧ, щоб розчищати дорогу не перед Евансом, а перед своїм однокомандніком – прим. ред.).

Перш, ніж відправитися в Монте, я був, скажімо, на 98% задоволений автомобілем. І я був просто щасливий від того, як автомобіль їхав в Швеції. Після тестів на гравії я теж був щасливий, але, так би мовити, не зовсім. Проте, в цей уікенд були певні моменти, коли я був повністю задоволений машиною.

Немає жодних сумнівів у тому, що автомобіль в існуючій конфігурації просто фантастично швидкий, але я все ж вважаю, що є можливість деяких доопрацювань, які дозволять мені відчувати себе за кермом абсолютно комфортно.

Якщо чесно, я, як і раніше не думаю про лідерство в чемпіонаті. Зараз важкі часи, і ми не знаємо, як буде розвиватися ситуація із коронавірусом. Для мене все це буде, так би мовити, rally-by-rally, тобто я підходжу до кожної гонки, як до окремо взятої. І на кожній буду робити все можливе. Ну а там – будь, що буде».

23-03-2020 16017
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца