Битва Мігеля Фустера (ВІДЕО)

Черговий, дев’ятий раунд асфальтового чемпіонату Іспанії підкинув ще порцію цікавих новин, які помітно пожвавили інтерес до недавнього Rallye Santander Cantabria. По-перше, в списку учасників з’яявився француз Бріан Буфф’є (дворазовий призер ERC, асфальтовий чемпіон Франції, триразовий чемпіон Польщі), який через рік знову стартував за кермом Ford Fiesta R5. Цікаво, що Бріан за п’ять років встиг випробувати в змаганнях п’ять різних автомобілів класу R5 – Peugeot 208 T16, Citroen DS3 R5, Ford Fiesta R5, Hyundai i20 R5 і Skoda Fabia R5… Здається, йому залишилося за першої ж нагоди випробувати ще мінімум три машини – Citroen C3 R5, VW Polo GTI R5 і Proton Iriz R5. По-друге, в Іспанії недавно з’явився ще один новий автомобіль класу N5 (місцевий аналог Maxi Rally) – зараз прийшла черга KIA Rio N5. По-третє, на трасах Кантабрії був відсутній Хосе Антоніо Суарес – адже битву за іспанський титул він вже програв (три перемоги просто «обнулили» три сходи), тому вирішив як слід підготуватися до старту в заліку WRC-2 на RallyRACC Catalunya – Costa Daurada.

Гонка майже відразу перетворилася на бій двох претендентів (інших вже просто нема) на титул – тобто Мігеля Фустера і Івана Ареса. На перших двох спецділянках в цю боротьбу спробував якось втрутитися Бріан Буфф’є («зачепився» за друге місце), але господарі дуже швидко відсунули француза від участі в цій грі – в підсумку, фінішував він третім. Тим часом Фустер спокійно і ефективно парирував всі атаки Ареса, завдяки чому не тільки випередив опонента майже на двадцять секунд, але і здобув уже п’яту в цьому році перемогу! Правда, лідером першості досі залишається Іван Арес, у якого на рахунку лише одна перемога (причому він здобув її ще на першому етапі)… Але найцікавіше ще попереду – до фінішу сезону залишилося два раунди, плюс скоро розпочнеться черговий виток «математичних ігор» (разом будуть відкинуті три гірших результати). І ось саме тут у лідера Ареса виникає дуже напружений момент – навіть якщо він виграє обидві гонки, то за певних умов цілком може програти Мігелю Фустеру весь чемпіонат! Так що листопад в Іспанії буде дуже навіть гарячим…