Андреа Адамо: якщо пілот ні на що не скаржиться, він більше не хоче вигравати

Керівник команди Hyundai Motorsport розповів про те, як пройшов анонсований ним раніше брифінг після провального Rally Mexico.

Андреа Адамо: «Попередньо ми зустрілися в неділю, тобто на наступний день після закінчення ралі. Це була зустріч у атмосфері довіри, під час якої у нас був час спокійно і без поспіху поспілкуватися в комфортних умовах, оскільки весь день був вільний. Пізніше у нас відбулася ще одна зустріч, на якій ми вислухали все, що нам розповіли Тьєррі і Отт.

Вони висловилися про негативні речі, які сталися в Мексиці, і, як я вже казав, винен в цьому я, як людина, яка неправильно все розпланувала».

На питання про те, чи були скарги пілотів обгрунтованими, Андреа Адамо відповів однозначно: «Так. Послухайте, день, коли пілот перестає на щось скаржитися, це день, коли він більше не хоче вигравати. Скарги були лише конструктивні. І добре, що хлопці пояснювали, а не просто скаржилися в стилі: «Це все лайно».

Ми разом сідаємо за стіл, бо хочемо разом перемагати. Саме в ці моменти я розумію, що мені дуже пощастило, оскільки мене оточують розумні люди. Я постараюся трохи перебудувати речі в команді. Ми збираємося інакше поглянути на деякі способи роботи в команді. З точки зору членів колективу, якихось істотних змін не потрібно. Але з машиною, зрозуміло, зміни відбудуться, ми продовжуємо працювати над нею. А взагалі я задоволений, оскільки навіть у складній гонці ми домоглися певних успіхів».

27-03-2020 14346
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца