Андреа Адамо: іноді слабке місце в команді – це я

На етапі в Мексиці екіпажі Hyundai Motorsport демонстрували чудову швидкість, але при цьому гонка завершилася для команди провалом. Дані Сордо змушений був зупинитися, щоб закріпити ослабле кріплення патрубку системи охолодження, а Тьєррі Ньовілль – через проблеми з двигуном. В результаті колектив Андреа Адамо другу гонку поспіль програє команді Toyota Gazoo Racing. Сам італієць оцінив результати уікенду як «лайно».

В інтерв’ю виданню Dirtfish Андреа Адамо сказав: «У цьому ралі ми припустились помилок, яких не слід було робити, і я маю зрозуміти, чому. Я збираю всіх членів команди на брифінг, щоб розібратися, як це сталося, а потім усунути причини цих помилок. Ми стикалися і з гіршими ситуаціями. У таких випадках я аналізую і намагаюся зрозуміти, де я припустився помилки. Можливо, я не створив умов для належного функціонування, не організувавши щось, як слід.

У Hyundai Motorsport не працюють дурні люди. Ці люди дуже розумні і іноді слабке місце – це я, як найменш розумний. Можливо, мені потрібно дозволити їм організуватися у більш правильний спосіб, а не так, як це робив я.

Я відповідаю за команду. Якщо ви керівник команди, люди просять зробити з вами селфі, фотографують вас, ви спілкуєтеся із журналістами. Але і 100-відсоткова відповідальність лежить на вас. Якщо в роботі моєї команди мають місце помилки, то це мої помилки.

Що стосується Сордо, то проблема в його автомобілі пов’язана виключно з підготовкою, проведеною перед гонкою».

21-03-2020 16566
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца