Зіпсовані тести M-Sport

Перед специфічною гонкою у Мексиці усі команди провели тесты задля підготовки до високогірного ралі. Однак, якщо колективи Hyundai, Citroen та Toyota змогли відпрацювати все, що планували, то тести M-sport було зіпсовано сніговою бурею, не типовою для півдня Іспанії.

В планах команди було по два тестових дні для Елфіна Еванса та Себаст’яна Ож’є і один – для Тєєму Сунінєна, який повертається за кермо Fiesta WRC. Після того, як два дні своїх тестів відкатав Еванс, його змінив Ож’є, проте дуже скоро повалив сніг, і тести довелось згорнути. У підсумку француз провів за кермом лише половину від запланованого часу, а Сунінен взагалі не мав змоги попрацювати із автомобілем.
Але не варто робити з цього трагедію, адже в запасі у пілотів є ще передстартовий шейкдаун. Тож можна бути впевненим, що екіпажі M-Sport проїдуть тестовою ділянкую куди більше, ніж по три обов’язкові рази.
Тєєму Сунінен: «Прикро, що зимова погода не дозволила нам провести тести, але таке іноді трапляється, тож звикати до мексиканських умов нам доведеться під час шейкдауну».
Малькольм Уілсон, керівник M-Sport: «Останні два дні наших тестів було зіпсовано зимовою погодою, але ми встигли зібрати достатньо даних як під час тестів, так і під час праці у кліматичному комплексі Технічного центру Ford Motor у Дантоні. В нас є три талановиті пілоти, націлені на високий результат, і вся команда налаштована на те, щоб Fiesta повернулась на подіум».

Нагадаємо, що під час роздумів про можливість продовження контракту із M-Sport Себаст’ян Ож’е неодноразово казав про необхідність більш наполегливої праці над розвитком Fiesta RS WRC, неможливої без прямої участі Ford. Як бачимо, Малькольм Уілсон тримає слово, забезпечуючи залучення ресурсів «блакитного овалу» для праці зі своїм автомобілем.

05-03-2018 16575
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца