Ypres Rally. Вбивчий початок.

Події першого дня на гонці в Бельгії розвивалися стрімко. Перший доп виграє Бріан Буффьє, а Тьєррі Ньовілль – тільки шостий. Але вже на наступній спецділянці француз розбиває свою Fabia R5, а бельгієць захоплює лідерство в абсолютному заліку. Кевін Аббрінг на Citroen C3 R5 на першому допі фінішує другим, потім показує лише 11 результат, а на СД3 і зовсім сходить через проблеми з рульовим керуванням – чорна смуга для Citroen, здається, і не думає перетворюватися на білу.

Тьєррі Ньовілль після цього виграв третю і четверту спецділянки, а на п’ятому, заключному допі дня, став четвертим, програвши переможцю, бельгійцю Крісу Прінсену на Fabia R5, 1,3 секунди. Саме пара Ньовілль-Прінсен і очолила залік гонки за підсумками першої секції.

На другій секції Ньовілль виграв всі чотири спецділянки і відірвався від найближчого переслідувача, яким до цього часу став Вершурен, більш, ніж на 14 секунд. Схоже, що без зійшовших Буфф’є і Аббрінга змусити Ньовілля нервувати вже просто нема кому. Та й взагалі ця гонка, яка, крім усього іншого, знову проходить і в статусі етапу чемпіонату Великобританії, перетворилася в чисто бельгійську справу, бо саме представники Бельгії знаходяться на перших п’яти позиціях. А після сходу на останній спецділянці вчорашнього дня норвежця Вейбю єдиним чужинцем, хто може пробитися до топ-5, є ірландець Кейт Кронін, який займає шосту позицію.

23-06-2018 3685
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца