Яскравий новачок в WRC2

51-річний італійський пілот Массімо «Педро» Педретті, відомий серед учасників гонок на історичних автомобілях, уклав договір з М-Sport про проведення двох сезонів у WRC 2 за кермом Fiesta R5. Ця новина цікава головним чином завдяки черговому стрибку Массімо в плані техніки – з 2011 року він ганявся за кермом Lancia 037 rally (на яку пересів з ще більш екзотичного раллікара Ferrari 308 GTB), часом виводячи на старт і Lancia Delta Integrale, і Lancia Stratos, а сезони 2017 і 2018 провів за кермом Hyundai i20 WRC. Погодьтеся, що така еволюція виглядає дуже і дуже дивно. І ось «Педро» і його постійний штурман Емануеле Бальдаччіні, які провели багато років в італійській першості, виходять на світову арену.

Массімо Педретті: «Я можу сказати, що цей перехід є своєрідним увінчанням моєї кар’єри, яка розвивалася завдяки величезній пристрасті до ралі. Однак крім того, я бачу в цьому і стартову точку для нових пригод на найвищому спортивному рівні. За кермом нового для себе автомобіля я вийду на старт гонок, в яких ніколи раніше не брав участі. Але я спокійний, тому що за моєю спиною – одна з кращих в світі команд, яка підтримує мене і допомагає моєму зростанню. Більше нічого навіть бажати, то ж я просто чекаю, коли почнеться це фантастична пригода».

Перед стартом на Корсиці італієць проведе тести на асфальті в Великобританії, а гравійна тестова сесія відбудеться перед гонкою в Португалії. Потім Педретті планує вийти на старт етапів чемпіонату світу в Німеччині, Туреччині та Іспанії.

02-03-2019 4468
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца