Ярі-Матті Латвала: швидкість – не проблема

Ярі-Матті Латвала на сьогодні є невдахою серед заводських пілотів, що їдуть повний сезон. Більш того, навіть Сордо і Міккельсен, які час від часу поступаються місцем на старті Себастьяну Льобу, випереджають Латвалу в загальному заліку.
Якщо подивитися на становище в Toyota Gazoo Racing, то ситуація виглядає не краще: Тянак набрав в цьому сезоні 150 очок, а Латвала – лише 40. Та й новачок команди, Кріс Мік, який має репутацію досить «проблемного» пілота, виглядає зараз куди більш стабільним, ніж Латвала: на рахунку британця 60 очок.

Приємних спогадів в цьому сезоні у фіна не так вже й багато – він всього двічі фінішував в топ-5, жодного разу при цьому не піднявшись на подіум.

Ярі-Матті Латвала: «Під час літнього відпочинку я намагаюся не думати про перегони. У мене новий літній будинок, в якому я і ховаюся від ралі, щоб отримати необхідну мені зараз розрядку. Сезон був дуже складним. Мені потрібно трохи відійти від гонок, а потім повернутися і досягти хорошого результату в Фінляндії».

У минулому році ми були свідками такої самої ситуації – Латвала провалював гонку за гонкою і після екватору сезону перебував у пригніченому стані, проте спільні зусилля його боса і психолога дозволили повернутися в форму і почати набирати очки. У п’яти фінальних гонках він чотири рази піднявся на подіум, вигравши при цьому гонку в Австралії.

Ярі-Матті Латвала: «Швидкість є. Проблема не в швидкості, а в інших речах. Частково – в тому, що мені не щастило, а частково – в моїх помилках. Це такий собі збіг обставин. Коли під час лідерства на Сардинії машина почала перевертатися, я просто не міг в це повірити. Я казав собі: «Ні, ні, вона не може так перевернутися …» Але це так. Мені потрібно забути все це і зосередитися на майбутньому. Літня перерва дуже корисна. Між тестами в Німеччині та Фінляндії у мене є час, щоб розслабитися і зосередитися на інших речах, таких як перебування в сауні в літньому будиночку».

Протягом останніх десяти років Латвала вісім разів фінішував у Фінляндії на подіумі, здобувши при цьому три перемоги, то ж шанси на успіх у нього, безумовно, є. Головне, щоб відпочинок в сауні приніс свої результати.

19-07-2019 2395
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца